Profil działalności Przedsiębiorstwa HYDRO-TECH Konin

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin to profesjonalizm oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Naszą działalność opieramy o współpracę z uznanymi producentami innowacyjnych rozwiązań dla instalacji przemysłowych oraz odnawialnych źródeł ciepła. Razem z naszymi Partnerami i Klientami promujemy nowoczesne i przyjazne dla środowiska naturalnego technologie.

Wieloletnie doświadczenie na rynku, rozległa wiedza praktyczna, partnerskie i otwarte relacje z Klientami są naszym znakiem rozpoznawczym.

W roku 2000 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001, jesteśmy również uczestnikami programu Rzetelna Firma.

Poznajcie nas!

Historia firmy

Firma powstała w kwietniu 1994 a jej działalność rozpoczynała się w pokoju mieszkania, który po godzinach pracy służył, jako regularne mieszkanie właściciela firmy. Od początku istnienia firma zajmowała się dostawami armatury przemysłowej oraz stali jakościowych.

W niecały rok później, dynamicznie rozwijający się rynek Polski lat 90-tych, stworzył możliwości do rozwoju firmy i przeniesienia biura i magazynu na ul. Zakładową w Koninie.

Z biegiem lat i rozwoju firmy wzrastało zatrudnienie oraz powierzchnia biurowa i magazynowa przedsiębiorstwa.

XXI wiek przyniósł zmiany konieczne do rozwoju firmy. Właściciel wdrożył strategię specjalizacji w danych technologiach oraz otworzył nowy dział zajmujący się energetyką odnawialną.

W roku 2001 firma podpisała umową na wyłączność dystrybucji produktów firmy Alpha-InnoTec w Polsce – producentem pomp ciepła.

W 2005 roku podobną umowa została podpisana z producentem armatury przemysłowej GEFA Processtechnik Gmbh, a w 2009 również z producentem płytek bezpieczeństwa ZOOK.

W chwili obecnej firma opiera się na dwóch działach: armatury przemysłowej i pomp ciepła. Są to dwa niezależnie pracujące działy firmy.

Pracujemy w dwóch oddziałach: w Poznaniu i Gdyni, a siedzibę główną mamy w Koninie.

Dewizą firmy jest jak najwyższa jakość, zarówno oferowanych produktów jak i obsługi.

Poznajcie nas!